Zde nám můžete sdělit své zkušenosti s MaskaLibre. Stačí, když nám zašlete své fotografie s náramkem MaskaLibre a Váš komentář na e-mail info@maskalibre.cz a my je budeme je publikovat zde na našem webu.

Těšíme se na vaše dopisy a názory 🙂

Petr PETERKA, MaskaLibre.cz
 
 

Nosím senzor FreeStyle Libre teprve půl roku. Zpočátku jsem si jej často strhnul buď při oblékání nebo při sportu, protože nebyl nijak chráněn. Od té doby, co nosím MaskaLibre a tím snímač chráním, vydrží mi požadovaných 14 dní. Ať už v práci, na tréninku Taekwondo nebo v tělocvičně, náramek neškrtí, neklouže a drží jak má! Je skvělý a mohu ho jen doporučit!

Jiri Hlusek

 

Vzhledem k tomu, že kvůli alergii je pro mě tejpování senzoru vyloučené, znamená pro mě náramek obrovskou úlevu. Již jsem jich hodně vyzkoušela, ale z žádného náramku jsem nebyla tak nadšená jako z tohoto. Je pohodlný na nošení, nic neškrtí a neklouže, nic se neshrnuje tak, jako u ostatních. Za mě to nejlepší řešení!

Ruth Fischer

 

Vyzkoušela jsem už spoustu senzorů a FreeStyle Libre je pro mě jasnou volbou, největší nevýhodou je ale malá lepící plocha a tudíž velké riziko vytrhnutí. Tento problém řeší potítka od MaskaLibre, která jsou příjemná a dobře vypadají.

Lucie Maxianova

 

Výsledky mých testů:

Moje výsledky testů: Na testování jsem dostala, po zaslání obvodu paže, 2 bílé a 2 černé náramky. Náramky vypadají jako potítka, což se samozřejmě nehodí ke každému outfitu. Náramky byly zabalené v igelitových sáčcích, ale neměly téměř žádnou vlastní vůni, takže jsem je začala nosit bez předchozího praní. Pro samotné upevnění Libre senzoru jso náramky velice vhodné, především při sportu. I při plavání, měly dobrou přilnavost. Dokonce ani chlórovaná voda a následné vymytí nezpůsobily žádné poškození materiálu.

Můj závěr: Pro každodenní používání jsou náramky vzhledem k hustému materiálu pouze omezeně vhodné, ale na sport a plavání jsou tyto pásky opravdu dobré. Kvalita dělá solidní dojem a kontakt na pokožce je příjemný.

Susanne D.

 

Myslím, že náramek je opravdu skvělý. Ať už v práci, ve volném čase, nebo v každodenním životě, je vždy pohodlný a chrání snímač téměř v každé situaci.

Už bych se ho nevzdal. Všem velmi doporučuji.

Felix Kuchler

 

Hledal jsem alternativu ke gumovému pásku Libre a jsem nadšený. Měsíc teď používám MaskaLibre a velmi si mě získal. Používám tento produkt při downhillu, běžně při sportu a při práci. jsem si při jízdě na kole jednou dokonce senzor strhl a musel ho od té doby vždycky tlustě tejpovat … S MaskaLibre tohle riziko odpadá, protože senzor je díky dobré pružnosti a přilnavosti náramku přitažen těsně k tělu a nemá tendenci při každém dotyku odpadnout. V práci nosím MaskaLibre neustále a nemusím tak senzor dodatečně tejpovat. Jistě, potřebujete chvilku, než na něj zapomenete, ale po pár minutách už o něm nevíte. Celkově považuji produkt za povedený a budu ho nadále používat. K dokonalosti schází už jen více barev 🙂

Steven Brunke 

 

Senzor Libre občas používám ke kontrole svého krevního cukru. Při nošení senzoru je pro mě manžeta od Maskalibre ta pravá volba, sedi perfektně na paži, neškrtí, kryje a chrání senzor. Mohu jen doporučit.

Simone aus Chemnitz